ART / Lithographs / Litograph in colors 10481564
nr 1048 1564
LITOGRAPH IN COLORS
signed. cranes, 286/290, sheet: 79x61,
signerad. Tranor, 286/290, bladets mått: 79x61
1000
SEK 250
Monday August 8 2016
at 18:55:10
2/8 09:32:28
200 kr
7/8 14:24:03